Öne Çıkanlar eğitim ayçiçeği zararlıları aa ayçiçeği yetiştiriciliği lavanta

Bu haber kez okundu.

CHP'li Özel: AKP’ye yakın firmalar obezite ve hazımsızlık yaşıyor
CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, AKP’ye yakın firmaların obezite ve hazımsızlık yaşadığını söyledi. Bu firmaların, kamu kaynaklarını kullanarak çok hızlı büyüdüğünü, ihalelerin kayrılarak verildiğini belirten Özel, bundan dolayı hepsinin hormonlu olduğunu ifade etti.

AKP’nin kendi döneminin zenginlerini oluşturmak için önce onları finanse ettiğini, sonra da kendi siyasetini finanse etmeye çalıştığını söyleyen Milletvekili Özel, “Böyle bir düzen kuruldu. İyi yönetilmeye ve istikrarlı büyümeye dayanmayan büyümeler, ekonomik yönden de sağlıklı değildir. Ayrıca bu tip kazanılan paraların o firmaya, müteahhitlere hayrı olmaz. Bu tip paraların hazmı zor olur. Elinde sonunda da bir yerden çıkar.” dedi. Türkiye’de hızlı büyüyen firmaların birden sıkıntılar yaşamaya başladığını aktaran Özel, “17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sürecinden sonra ortaya çıkan kayıtlar, dört bakanın Yüce Dîvan'da yargılanıp yargılanmaması konuları AKP’nin sonunun geldiğini gösteriyor. Bu durum firmaları korkuttu. Bundan dolayı yeni ihale alamıyorlar. Eskiden ihaleleri alıyorlardı, şartlarını usulsüz bir şekilde değiştiriyorlardı. Son bir yılda bu tip yolsuzluklar çok konuşuldu. Eskiden firmalara her istediğini veren bürokrasi de bunları yardımcı olamıyor. Bu obez yapılar, her gün biraz daha fazla yiyerek beslenirler. Bugün bu beslenmede de bir bozukluk olduğu için tansiyon düşünmesiyle hepsi düşüyor.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı