Öne Çıkanlar trakya eğitim tarım özel sektör teşvikleri ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Davutoğlu’na, 'Sen ülkeyi yönetebildiğini düşünüyor musun?' diye sordu
CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, "CHP Şişli'yi bile yönetemiyor, ülkeyi nasıl yönetsin" sözlerini hatırlatarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, “Yönetim zaafına ilişkin bu ifadeleriniz ardından vatandaşlarımız da başka bir soruya sizden yanıt bekliyor.” dedi.

Karaahmetoğlu, TBMM Başkanlığı'na sunduğu soru önergesinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, “Bu ortamda asıl siz ülkeyi yönetebildiğinizi düşünüyor musunuz? Bunun yanıtını verin.” dedi.

Karaahmetoğlu, soru önergesinde şu ifadelere yer verdi: “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanınız Lütfi Elvan, burada ne yapıldığını bilemedikleri için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın mevcut binasından, farklı bir yere taşınması gerektiğini ifade etmektedir. Sayın Başbakan sizin de ‘CHP Şişli'yi bile yönetemiyor, ülkeyi nasıl yönetsin’ biçiminde ifadeleriniz oldu. Bu hususta;

Şişli Belediyesi'nde yaşanan parti içi kırgınlığın, basın yayın organlarında yer alan haber ve yorumlarını referans alarak kullandığınız bu ifade sonrası vatandaşlarımız sizden yönetim zaafına ilişkin başka bir soruya yanıt beklemektedir. AKP yetkili makamlarının iktidarda bulundukları yıllara ilişkin olarak, paralel bir yapının kurumları, bakanlıkları ele geçirdiği, milli orduya kumpas kurduğu biçiminde açıklamaları basın yayın organlarında yer almaktadır. Koca bir ülkenin yönetim makamında olanların safmışız, ne istenmişse yapmışız mealindeki açıklamaları gün gibi ortada durmaktayken, son olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanınızın da Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nı orada ne yapıldığını bilememekten yakınarak, başka bir yere taşımaktan bahsettiği bir ortamda asıl siz bu ülkeyi yönetebildiğinizi düşünüyorsunuz?"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi