Öne Çıkanlar tarım besi sığırı yetiştiriciliği Adilcevaz chicago borsası fındık fiyatları arttı

Bu haber kez okundu.

Kamer Genç: Silahla seçim olmaz, yoksa orada terör olur
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Tunceli Milletvekili Kamer Genç, herkesi ikaz ettiğini ifade ederek,"BDP ve AKP işbirliği yapıyor. Bütün mesele sayın Kemal Kılıçdaroğlu Tuncelilidir. Tuncelililer ve Kemal Kılıçdaroğlunu bitirmek, CHP’yi bitirmek istiyorlar. Artık bundan sonra bıçak kemiği de kesmiş ve bitirmiştir. Bundan sonra bu arkadaşlar bilsinler, silahlı mücadele diyeceklerse, biz de bundan sonra onların anladığı dilden konuşacağız. Onlar da haysiyet var da, bizde yok mu? Onlar insan, biz insan değil miyiz? Onun için herkes aklını başına toplasın, seçimlerde herkes çıkıp düşüncesini söyleyecek. Vatandaş kime isterse, ona oyunu verecek. Silahla seçim olmaz, yoksa orada terör olur.” dedi.

CHP Tunceli İl Koordinasyon toplantısına katılan Milletvekili Kamer Genç, AK Parti ve HDP’yi işbirliği yapmakla suçladı.
Konuşmasının başında 17-25 Aralık operasyonlarına değinen Genç, Hükümeti hırsızlık yapmakla suçladı. Genç, “Şimdi her türlü hırsızlıklarını yolsuzluklarını söylüyorum. Ben sizin hırsızlıklarınızı söylemekten bıktım, ama siz hırsızlık yapmaktan bıkmadınız.” dedi.Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir hırsız şebekesinin eline geçtiğini ifade eden Genç, “ Türkiye büyük bir tehlike ile karşı karşıya. 17 - 25 tarihleri arasındaki haftada Türkiye büyük bir yolsuzluk ve rüşvetle karşı karşıya kalmıştır. Şimdi de bu hırsızlık değil darbedir diyorlar.” diye konuştu.

"SİLAH KULLANACAKSANIZ O ZAMAN BİZDE SİLAH KULLANALIM"

Partililerinin Tunceli’de seçim döneminde dağa kaldırılarak tehdit edildiklerini ifade eden Kamer Genç, “Peki siz demokratsanız, insan haklarına saygılıysanız, vatandaşın özgür iradesini kullanmaya müsaade edin. Eğer siz seçime inanmıyorsanız. Silah kullanacaksanız o zaman bizde silah kullanalım .Herkesi ikaz ediyorum, bundan korkacak ve çekinecek bir tarafımız kalmadı.Türkiye elden gitmiştir. BDP ve AKP işbirliği yapıyor. Bütün mesele sayın Kemal Kılıçdaroğlu Tuncelilidir. Tuncelililer ve Kemal Kılıçdaroğlunu bitirmek CHP’yi bitirmek istiyorlar. Artık bundan sonra bıçak kemiği de kesmiş ve bitirmiştir. Bundan sonra bu arkadaşlar bilsinler, silahlı mücadele diyeceklerse, biz de bundan sonra onların anladığı dilden konuşacağız. Onlar da haysiyet var da, bizde yok mu? Onlar insan, biz insan değil miyiz? Onun için herkes aklını başına toplasın, seçimlerde herkes çıkıp düşüncesini söyleyecek. Vatandaş kime isterse, ona oyunu verecek. Silahla seçim olmaz, yoksa orada terör olur.” dedi.
Yakın tarihte partilerine ait ses araçlarının yakılmasına da tepki gösteren Kamer Genç, insanların silah ile tehdit edilmesinin yanlış olduğunu herkesin iradesine saygı duyulmasını istediklerini söyledi.

“BDP VE AKP İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER”

Konuşmasında BDP’yi AKP’ye işbirliği yapmakla suçlayan milletvekili Genç, “BDP'liler Tayyip Erdoğan ile işbirliği içindeydiler. Tayyip Erdoğan'ın başbakanlıktan istifa etmemesi için Abdullah Öcalan destek verdi. AKP'nin yolsuzluğu ortaya çıktığı günden bugüne kadar BDP'liler bu konuyla ilgili herhangi bir söylemde bulundu mu?” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi