Öne Çıkanlar new york borsası çiftlik bank Üretici eğitim tarım

Bu haber kez okundu.

Karslı: Kriter koymak tezkereyi çıkardıktan sonra mı aklınıza geldi
Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, ABD'li generallerden oluşan askeri heyetin Türkiye ziyareti öncesinde belirlenen kriterlerin, tezkereyi çıkarmadan önce netleşmiş olması gerektiğini savundu.

Bu yaklaşımı ‘iş bilmezlik’ diye geçiştirmenin mümkün olmadığını dile getiren Karslı konuya ilişkin yazılı değerlendirmesinde şunları söyledi: "Hükümet, ülkenin ne büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu da ilk ağızdan açıklamış oldu. Ne vatan-millet deyince mangalda kül bırakmayan delikanlı Cumhurbaşkanımız, ne de onun atadığı mahir Başbakanımız belli ki tezkereyi çıkarmadan önce ülke menfaatleri konusunda pazarlık yapma gücünü kendilerinde bulamamışlar. Siz, ülkeyi resmen savaşa sokacak bir karar alacaksınız ve bunun şartlarını belirlememiş olacaksınız. Bunu hangi devlet ciddiyeti, hangi vatanseverlik, hangi vicdana sığdırıyorsunuz? Bu saatten sonra kime dinleteceksiniz o belirlediğiniz kriterleri?"

ABD’Lİ GENERALLERİN ZİYARETİ SIRASINDA MASAYA KONULACAK BAŞLIKLAR

ABD’li generallerin Türkiye ziyareti sırasında masaya konulacak başlıklar arasında, İncirlik üssünün kullanım koşulları, bölgeye gönderilecek silahların PKK’nın eline geçmesinin önlenmesi, koalisyon ülkelerinin sorumluluk alması, saldırılardan sonra başlayacak göç dalgası için alınması gereken önlemler gibi konular yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı