Öne Çıkanlar Gıda makam aracı hayvancılık lavanta kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Ören: Herkesi tutuklasalar da yarın başka gençler 'Hırsız var' diye bağıracak
CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, AKP’nin ne yaparsa yapsın yolsuzlukların, rüşvetin, ayakkabı kutularındaki dolarların, sıfırlanamayan paraların üzerini örtemeyeceğini söyledi. Konya’da 16 yaşındaki M.E.A.’nın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandığını dile getiren Ören, “Konya'da yaşananlar, faşist darbe dönemlerini aratmıyor. Bir lise öğrencisi, Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştır. Herkesi tutuklasalar da gerçekler haykırılacaktır. Yarın başka gençler çıkacak ve, ‘Hırsız var.’ diye bağıracaktır.” dedi.

CHP olarak 17-25 Aralık’ı "Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası" ilan ettiklerini aktaran Milletvekili Ören, “Bütün illerimizde AKP'nin kapatmaya çalıştığı yolsuzluklarını, hırsızlıklarını unutturmamak için mücadele ediyoruz. 17-25 Aralık 2013'te ortaya çıkan tablo, bir hükümetin neredeyse bütün organlarının yolsuzluğa bulaştığının göstergesidir. CHP'nin ‘Hırsızlık ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası’ olarak toplumla paylaştığı bu süreçte AKP'nin Meclis grubu da ciddi bir sınav vermektedir. Sayısal üstünlüğe sahip AKP, bu üstünlüğünü kaybetmiş ve dört eski bakanla ilgili yapılması gereken Yüce Dîvan oylamasını ertelemek zorunda kalmıştır. Bu devletin en tepesindeki kişi, 'Oğlum, paraları sıfırla.' diyor. Bu koşullarda AKP, dört eski bakanını Yüce Dîvan'a göndermez. 5 Ocak'ta yapılacak oylamada da bu yönde karar çıkacağını düşünüyorum. CHP'nin öncü girişimiyle, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis grup toplantılarında ısrarla gündemde tutmasıyla toplumun belleğinde yerini koruyan yolsuzluklar, bir iddia olmaktan öte AKP'nin gerçek yüzüdür. Gerçek Türkiye'yi oluşturacak olan CHP, AKP'nin de gerçek yüzünü açığa çıkarmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu. AKP iktidarının, bütün köhnemiş düşünce ve hedeflerini "yeni" diye topluma sunduğunu belirten Ören, “Bu anlamda, ‘yeni’ sözcüğü eskimiştir. İktidarın iç barıştan uluslararası ilişkilere, ekonomiden eğitime kadar her alanda sahtelik kokan icraatına karşı biz Türkiye'yi gerçek yerine oturtmak için çalışacağız.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı