Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir papaz erik fidanı adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Singapur Başbakanı 24 yıl aradan sonra Ankara'ya geliyor
Singapur Başbakanı Hsien Loong Lee, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun davetine icabetle 24 yıl aradan sonra 14 Ekim'de Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.

Başbakanlık'tan yapılan yazılı bilgilendirmede; Başbakanlık düzeyinde 24 yıl sonra Türkiye’de gerçekleştirilecek resmi temaslar çerçevesinde Davutoğlu ile Başbakan Lee başkanlıklarındaki heyetler arası görüşmelerde ikili ilişkiler, bölgesel ve uluslar arası konuların ele alınacağı belirtildi.

Başbakan Lee’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da kabul edileceğine işaret edilen açıklamada, "Ziyaret vesilesiyle, Singapur ile ilişkilerimizin stratejik ortaklık düzeyine çıkartılmasına ilişkin Ortak Bildirge ile Tarım Alanında İşbirliğine İlişkin Niyet Mektubu imzalanması öngörülmektedir. İstanbul’da Türkiye-Singapur İş Konseyi toplantısı da gerçekleştirilecektir." denildi.

Başbakan Lee’nin ziyareti ile Singapur ile ilişkilerde yakalanan ivmenin devam ettirilmesi ve iş birliğinin güçlendirilmesine katkı sağlanacağı ifade edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı