Öne Çıkanlar çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

2012 yılı Siirt hibe programı başvuruları başladı
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın uygulama desteği ile yürütülmekte olan Diyarbakır-Batman-Siirt Kalkınma Projesi'nin 2012 yılı Siirt ili hibe programı başvuru dönemi başladığı bildirildi.

Konu ile ilgili olarak Siirt Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bir duyuru yayınladı. Yapılan duyuru şöyle: "Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın uygulama desteği ile yürütülmekte olan Diyarbakır-Batman-Siirt Kalkınma Projesi'nin 2012 yılı Siirt ili hibe programı başvuru dönemi 05.12.2011 tarihinde başlayacaktır. 2012 yılındaki hibe destekleri için yatırım konusu Zivzik Narı Yetiştiriciliğini kapsamaktadır. Bu kapsamda kurulacak olan yeni bahçe tesisleri (Fidan, ihata, damla sulama, alet-ekipman) ve mevcut bahçeler için sulama sistemi ve ihata için yapılacak başvurular hibelerden faydalanabileceklerdir. Son başvuru tarihi 13.01.2012 mesai bitimine kadardır.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,