Öne Çıkanlar kaçakçılık Adilcevaz teknoloji Gıda dap desteği

Bu haber kez okundu.

Batman’da Antep fıstığı ve meyve fidanı dağıtımına başlandı
Batman’da Antep Fıstığı Yetiştiriciliği ve Meyveciliği Geliştirme Projesi kapsamında 360 bin fıstık fidesi dağıtımına başlandı.
Batman’da çiftçilere, KDR (Köye Dönüş ve Rehabilitasyon) Projesi ve Tarım Müdürlüğü üretimi olarak 330 Bin lira bütçe ile toplam 360 bin adet fıstık fidanı dağıtımına başlandı. Antep Fıstığı Yetiştiriciliği ve Meyveciliği Geliştirme Projesi'nden yaklaşık 680 çiftçi ailesinin yararlanacağını belirten Batman Valiliği, ayrıca 3 bin dekar alanda bahçe ihatası için 470 bin lira bütçe ile toplam 56 bin metre kafes tel ve 19 bin adet demir direk dağıtımı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Özel İdare bütçesinden 520 bin lira bütçe ile 81 bin 300 adet muhtelif meyve fidanı dağıtımının da yapıldığını belirten Valilik, bu projeden de 650 çiftçi ailesinin yararlandığını kaydetti.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı