Öne Çıkanlar hünnap fidanı sel madurları biber yarışması teknoloji çiftçi

Bu haber kez okundu.

Et ve Balık Kurumu'ndan İhale
 İthal ve yerli ayrımı yapılmaksızın kurumun Adana, Ağrı, Bingöl, Diyarbakır, Erzurum, Sakarya, Sincan ve Van kombinalarınca, Mart-Nisan-Mayıs ve Haziran 2011 ayları içerisinde üretilecek olan sırttan düşme büyükbaş hayvan ve kelle derileri ile büyük ve küçükbaş hayvan sakatatları teklif toplamak suretiyle satılacak.

İhale 15 Haziran 2011 günü saat 14.00?te ilgili Kombinalarda gerçekleştirilecek.

Katılımcılar şartnameyi kombinalardan bedelsiz olarak temin edebilecekler.

EBK ayrıca Adana, Ağrı, Bingöl, Diyarbakır, Erzurum, Sakarya, Sincan, Van Kombinalarında Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim/2011 ayları içerisinde üretilecek olan sırttan düşme büyük baş hayvan derileri ile kelle derilerini teklif toplamak suretiyle satacak.

Ankara'da Genel Müdürlükte yapılacak olan ihalede teklifler, 15 Haziran 2011 tarihinde saat 15.30'a kadar verilecek.

Söz konusu ihaleye ait şartname Genel Müdürlük Pazarlama Şube Müdürlüğünden ve kombinalardan bedelsiz olarak temin edilebilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı