Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

GTO, 'Hibe Proje Raporlama' eğitimi düzenleyecek
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından AB kaynaklı hibe destekleriyle gerçekleştirilen projelerin nihai raporlarını kontrol eden yeminli mali müşavir ile proje yürütücüleri ve yöneticilerine yönelik 'Hibe Proje Raporlama' konulu eğitim düzenlenecek.
GTO Genel Sekreteri Halil Göçer konu ile ilgili yaptığı açıklamada, günümüzde özellikle AB kaynaklı hibe destekleri ile gerçekleştirilen projelerde, nihai raporların hibeyi veren kuruluşa sunulmadan önce bir yeminli mali müşavir tarafından kontrol edilerek onaylanması gerektiğini ve bu işlemin AB kurumları tarafından kabul edilen tek onay olduğunu belirtti. Bu nedenle işlemlerin düzenli, hızlı ve kurallara uygun yapılmasına destek vermek üzere Gaziantep Ticaret Odası olarak bir eğitim programı planladıklarını kaydeden Göçer şu bilgileri verdi: "Proje Uzmanı Bilal Ekmekçi’nin eğitmen olarak katılacağı Eğitim Programı kapsamında, Hibe Mekanizması, Proje İzleme ve Proje Raporlama alanlarında eğitimler verilecek. 3 gün sürecek olan eğitimler GTO MEKSA Mesleki Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yeminli Mali Müşavirler veya ilgili personel ile Proje Yürütücüleri ve Yöneticilerinin katılabileceği eğitimlere katılım sayısı 15-20 kişi ile sınırlı olacaktır. Eğitimlere katılmak isteyenlerin 400 TL katılım ücreti ile birlikte 30 Kasım tarihine kadar ön kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için 221 10 74 – 221 10 75 nolu telefonlar aranarak ilgili personellerle irtibata geçilebilir.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı