Öne Çıkanlar fakıbaba şiddetli yağış Gıda vairo badem çeşidi ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Manisa'da Kırsal Kalkınma Koordinatörlüğü kurulacak
Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, 2012 yılı içinde Kırsal Kalkınma Koordinatörlüğü kurulacağını bildirdi. Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Manisa Şube Başkanı Ayşe Nur Er ve yönetim kurulu üyeleri, Daşöz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Vali Daşöz, sivil toplum çağında bulunulduğunu,kalkınma ajansları ve AB'nin fonlarının daha iyi takip edilmesi gerektiğini söyledi. Manisa’nın daha güçlü bir yapılanma içinde olması arzusunda olduklarını aktaran Daşöz, Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi'ni güçlendirmek ve daha ciddi bir ofis haline getirmek istediklerini belirtti. Kurum ve kuruluşlarla sivil toplum kuruluşlarına donanımlı elemanlar yetiştirmeyi arzu ettiklerini dile getirerek, “Kırsal Kalkınma Koordinatörlüğü'nün yapılanması kalkınma ajansı gibi dört ile değil, tamamen Manisa'ya yönelik olacak.” dedi. Üniversite mezunu işsizlere, açılacak kurslara katılmaları tavsiyesinde bulunan Daşöz, “Çok rahatlıkla bir yıl kadar kurs alarak kendi şirketlerini kurabilirler. Derler ki, 'Biz bundan sonra proje danışmanlığı yapacağız.' Manisa'ya da çok büyük katkıları olur ve daha fazla fondan yararlanılması konusunda farkındalık sağlarlar.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı