Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu çiftçi kadınlar besi sığırı yetiştiriciliği vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

TKDK Kars’ta, 9. Çağrı ilanına çıkıyor
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kars’ta 9. Başvuru Çağrı ilanına çıkıyor.

TKDK Kars İl Koordinatörü Mustafa Bozkurt, müteşebbislere seslenerek, 15 Şubat 2013’ten itibaren 9. çağrı ilanına çıkacaklarını bu tarihe kadar olan zaman diliminin iyi değerlendirilmesini istedi.

Başvuruların son teslim tarihinin ise 15 Mart 2013 olduğunu söyleyen TKDK Koordinatörü Bozkurt, çağrı için son teslim tarihinden sonra yapılacak başvuruların ise kabul edilmeyeceğini belirtti.

Öte yandan, inşaat işleri, makine-ekipman, hizmet alımları ve görünürlük harcamalarının uygun harcama kapsamında olup artık 82 Kw’ya kadar traktör de destek kapsamına alındığını açılayan Bozkurt, “Kars ilinde eskiden beri devam eden tedbirlere ek olarak, kanatlı hayvan yetiştiriciliği, kanatlı hayvan kesimhanesi ve işlenmesi, meyve ve sebzelerin işlenmesi ve pazarlanması, su ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması ve kültür balıkçılığının geliştirilmesi tedbirlerine de hibe desteği TKDK tarafından verilecektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,