Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

Gördes Mezbahası işletme onay belgesi aldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Gördes’e kazandırdığı mezbaha, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü denetmenleri tarafından yapılan inceleme sonucunda işletme onay belgesini almaya hak kazandı.

Küçük kapasiteli kesimhanelerin genel ve özel hijyen kurallarına uyulmasına dair yönetmelik kapsamında çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’in daha modern bir mezbahaya kavuşması için çalışmalarını tamamladı. İnşaat çalışmaları tamamlanan Gördes mezbahasında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü denetmenleri tarafından inceleme yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş’ın da yer aldığı inceleme sonrasında Gördes Mezbahası işletme onay belgesini almaya hak kazandı. Konu hakkında bilgi veren Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde ilçelerimizin modern mezbahalara kavuşması için yoğun çaba sarf ettik. Gördes ilçemizde de çalışmalarını tamamladığımız mezbahamız için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü denetmenleri tarafından incelemeler yapıldı. Mezbahamız incelemelerin sonucunda gerekli testlerden geçerek işletme onay belgesi almaya hak kazandı. Gördesli vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı