Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

Lokman Hekim Hayat Hastanesi’nden ‘sünnet’ kampanyası

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Asım Hanaz, erkekliğe ilk adım olan sünnet işleminde anne ve babaları mutlu edecek bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Açıklamalarda bulunan Dr. Hanaz, özel hastane standartlarında uzman doktor eliyle sünnet işlemini gerçekleştireceklerini söyledi. Özel ve süslenmiş odalarda çocuk psikolojisini anlayan ve çocukları rahatlatan uzman sağlık ekibiyle hem anne ve babaların hem çocukların yüzünü güldürecek bir işe imza attıklarını ifade eden Hanaz, bu hizmeti sunarken düşük bütçeli vatandaşları da düşünerek fark ücretini çok düşük oranlarda belirlediklerini kaydetti. Dr. Mehmet Asım Hanaz, “Amacımız uzman ellerde yapılmadığı takdirde komlikasyon riski bulunan sünnet işlemini, özel hastane standartlarıyla ve uzmanlığıyla halkımıza sunmaktır. Çocuklarımız ve aileleri için özel ve önemli olan ve uzman ellerde steril ortamda yapılması gereken bir cerrahi uygulama olan sünnet işlemine herkesin ulaşabilmesini sağlamayı amaçladık” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı