Öne Çıkanlar tarım muğlada yağmur aa ilaç zehirlenmesi fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Trabzon sanayi esnafı kan bağışına destek verdi

Trabzon’da sanayi esnafı ve sanatkarı kan bağışında bulundu.

Trabzon Madeni İşler ve Teknik Makine Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ve sanatkarlar, Fatih Sanayisi’nde kan bağışı toplayan Kızılay aracına gelerek kan bağışında bulundular.

Trabzon Madeni İşler ve Teknik Makine Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, sağlıklı her insanın kan bağışında bulunması gerektiğini, kendilerinin de bu konuda insanlara öncülük etmek, kan bağışı bilincinin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla bağışta bulunduklarını söyledi. Pehlivan, bugünlerde Ahilik Haftası’nı da kutladıkları belirterek "Ahilik kültürüyle yetişen dürüst sözü dinlenen, toplumun temel taşı olan esnaf camiası her türlü zorluklara göğüs gererek her daim milletinin ve devletinin yanında yer almıştır. Bir insanı yaşatan tüm insanlığı yaşatmış gibidir bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibidir anlayışından yola çıkarak tek vücut tek yürek olup Trabzon insanının insana yatırım yapma anlamında ne kadar duyarlı olduğunu bir kez daha göstermiştir" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı