Öne Çıkanlar can erik hasadı bakan yardımcısı akif özkaldı ayçiçeği zararlıları lavanta ayçiçeği alımı

Bu haber kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi sezona hızlı başladı

Mevsim şartlarının asfaltlamaya uygun hale gelmesi ile birlikte işi sıkı tutan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Trafiğin aksamaması için gece saatlerinde sürdürülen çalışmalar vatandaşlardan da tam destek görüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, mevsim şartlarının uygun hale gelmesi ile birlikte 3 merkez ilçe dışında diğer ilçelerdeki kırsal mahallerin yollarını sıcak asfaltla buluşturma atağına geçti. Birecik’te sahil yolundan başlayarak Bağlarbaşı güzergahıyla devam eden Halfeti Devlet yolunu birbirine bağlayan 7 kilometrelik yolu gece sürdürülen çalışmalar kapsamında asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bu kez Halfeti Yukarı Göklü Mahalle Yolu ile devlet yolu bağlantısını asfaltladı.

Senelerdir hizmete hasretler

Uzun süredir böyle bir hizmete hasret kaldıklarını ifade eden Yukarı Göklü Mahalle Muhtarı Abdullah Aral, “Gecenin bu saatinde yağmura rağmen bütün personelleri seferber ederek mahallemizi sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesine ile Başkan Nihat Çiftçi ve şahsında tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık 20 seneden bu yana mahallelerinde böyle bir hizmete tanık olmadıklarını aktaran Yukarı Göklü Mahalle Sakinlerinden Yusuf Bilgin ise “Gerçekten bu yolda çok çile çektik. Kendim taşımacılıkla uğraşıyorum, durakta çalışıyorum. Arabalarımız bu yolda sürekli bozuluyordu ancak Büyükşehir Belediyemize bu çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca gecenin bu saatinde bu çalışmanın yürütülmesi ayrı bir başarı” şeklinde konuştu.

Bireciklilerden büyükşehire tam not

Birecik ilçemizde sahil yolundan başlayan ve Bağlarbaşı güzergahıyla devam eden Halfeti Devlet yolunu birbirine bağlayan 7 kilometrelik yolu gece sürdürülen çalışmalar kapsamında asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi ekiplerine mahalle sakinleri teşekkür etti.

Yıllardır böyle bir hizmetin bölgeye yapılmadığının altını çizen Birecikliler Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve şahsında tüm ekibi kutladıklarını söyledi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi