Öne Çıkanlar çiftçi çiftlik bank Gıda dap desteği tarım

Bu haber kez okundu.

Tarım Platformu Ağustos ayı toplantısı yapıldı

Sivas Tarım Platformu Ağustos ayı toplantısı Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı.

Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılan toplantıya, Sivas Ziraat Odası ve Tarım Platformu Başkanı Hacı Çetindağ, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Seyit Yıldız ve platform üyeleri katıldı. Toplantıda 24 Ağustos’ta yapılacak olan Tarım Fuarı ve canlı hayvan pazarının yeni yeri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Platform Başkanı Hacı Çetindağ 24 Ağustos’ta tarım fuarının başlayacağını belirterek,"Tarım platformunda yaklaşan tarım fuarını değerlendireceğiz hem de Ticaret Borsası Başkanı’mızın hayvan pazarı ile ilgili, ot borsası ile ilgili sunumu olacak. Daha çok Sivas’ın tarım ve hayvancılıkla ilgili fuarın açılışına gelen bakanlarımıza hem bilgilendirme vereceğiz hem de Sivas’ın sıkıntılarını aktaracağız" dedi.

Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu canlı hayvan pazarlarının yeri hakkında sunum yaptı.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,