Öne Çıkanlar kırsal kalkınma yatırımları jakaranda ağacı vairo badem çeşidi makam aracı eğitim

Bu haber kez okundu.

Altınordu'ya uluslararası konuklar
TÜRKİYE Futbol Federasyonu’nun 16.’sını düzenlediği Ege Kupası maçları için Manisa’da bulunan uluslararası konuklar, Altınordu’nun Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Yerleşkesi’ne (AFEK) gelerek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.
Borussia Dortmund Şef Scoutu Volker Pröpper, Red Bull Leipzig Scoutu Dirk Janke, Manchester City Fransa Sorumlusu George Santos ile ayın kulübün şef Scoutu Sebastian Arnesen’e, Altınordu Almanya Oyuncu İzleme Antrenörü Yasin Özçelik ile Sportif Faaliyetler Sorumlusu Gökhan Göktürk eşlik etti.
Karşılıklı iş birliklerinin yeni çalışma biçimleri yaratması açısından çok önemli olduğunu belirten Özçelik, “Bu tarz ziyaretlerin ve iş birliklerinin sayısını artırarak hem organizasyonumuzu daha yakından tanıtma fırsatı elde etmiş olacağız, hem de organizasyonumuzun daha hızlı ve doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayacağız.” dedi. Ünlü scoutlar, AFEK antrenörlerine ve oyuncularına uygulamalar hakkında bilgiler aktardı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,