Öne Çıkanlar lavanta can erik hasadı interfresh fuar hatay tarım fuarı jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

Mehmet Özhaseki: Kayserispor'a sahip çıkmalıyız
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor Tesisleri'ni ziyaret etti. Futbolcularla görüşen ve moral veren Başkan Özhaseki, yönetim belirsizliğini gidermek için çalıştıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor Tesislerinde Yönetici Yücel Şahin ve Genel Menajer Süleyman Hurma tarafından karşılandı. Ziyaretinde Yücel Şahin, Süleyman Hurma ve İşadamı Abdullah Keskinkılıç ile bir süre görüşen Başkan Özhaseki daha sonra futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Futbolculara moral veren ve yönetimdeki belirsizlikten dolayı etkilenmemelerini isteyen Başkan Özhaseki, yeni yönetim için çalıştıklarını ifade etti.
     Başkan Özhaseki, ziyarette futbolculara hitaben şöyle konuştu:
    "Kayserispor'un maçından önceki son antrenmanını izlemek ve futbolcularla görüşüp moral vermek için geldik. Bir iki aydır süren bir yönetim krizi var. Bu durumdan futbolcuların olumsuz etkilenmemesi için morale ihtiyacı vardı. Bugüne kadar yaptığımız 8-10 yıldır emek veren yönetimin bundan sonra da devam etmesini sağlamaktı. Emek, alın teri, gayret vardı ve başarı geldi. Bugün gelinen noktada bunları inkar etmek yakışmaz. Eskiden emek veren herkese, başta Recep Mamur olmak üzere teşekkür ediyoruz. Ellerine sağlık. Ama arkadaşlarımız yeni yönetimde yer almak istemiyorlar. Şehrin belediye başkanı olarak bu gidişata göz yumamayız. Kanuni olarak hiçbir yetkim ve sorumluluğum olmamasına rağmen bu duruma sessiz kalmamız mümkün değil. Çünkü ben Kayseri isminin olduğu her yerde kendimi görevli hissettim. Orada bir sıkıntı varsa çözmeye, bir yük varsa omuzlamaya gayret ettim. Bundan sonra Kayserispor'daki tavrım da aynı şekilde olacak. Önümüzdeki günlerde yeni yönetimin oluşması için bir gayretin içinde olacağız. Yeni arkadaşlar bulacağız. Ben buradan açıkça duyuruda bulunuyorum. Kayserispor yönetiminde olmak isteyen herkes buyursun. 'Ben uğraşmak istiyorum, Kayserispor yönetiminde olmayı seviyorum' diyen herkes buyursun. Bu şehrin takımı. Bir çok yerde adının iyiliklerle, birinciliklerle anılmasını sağlayan Kayseri'nin spor takımına da sahip çıkmaması düşünülemez. Birkaç gün içinde yeni yönetimi dizip takımın iyi gidişatını sağlamamız gerekiyor. İnşallah sezon sonunda şampiyon olarak Kayseri'nin gururu olur."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi