Öne Çıkanlar tarım eğitim hayvancılık ceviz bahçesi mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Seyhan Belediyesi’nden amatör spor kulüplerine malzeme desteği

Seyhan Belediyesi’nin her sezon başında gerçekleştirdiği amatör spor kulüplerine malzeme desteği bu yılda devam etti. İlçede bulunan 32 amatör spor kulübüne krampon, tekmelik, dijital maç forması, futbol topu, maç eldiveni, antrenman malzemeleri ve top çantasından oluşan malzeme seti verildi.

Gençlik Stadı’nda gerçekleştirilen dağıtım törenine Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, kulüp başkanları, sporcular ve sporcu yakınları katılı.

Seyhan Belediyesi olarak amatör spor kulüplerinin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, bu yüzden “Sporcu dostu belediye” olarak anıldıklarını söyledi. Karalar, “Biz sporun her dalına ve her kademesine önem veren bir belediyeyiz. Ancak amatör sporlara daha fazla önem verdiğimizi açık bir şekilde söylemek istiyorum. İşte bu yüzden ‘sporcu dostu’ olarak anılmaya başlandık. Hedefimiz sportif bir ilçe olabilmekti bunu da gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Karalar, profesyonel spor kulüplerinde altyapının önemli olduğunu belirterek, amatör spor kulüplerinin de sporcu yetiştirme konusunda profesyonel kulüplere katkı sağladığını söyledi. Başkan Karalar, “Alt yapıya önem vermeyen kulüplerin başarılı olması düşünülemez. Gençlerimizin daha başarılı olabilmesi için malzemenin en iyilerini alarak kulüplerimize veriyoruz” diye konuştu.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri de konuşmasında, amatör kulüplere her yıl olduğu gibi bu yıl da malzeme desteğinde bulunan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Daha sonra, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Gülleri ile birlikte 20 çift krampon, 20 adet tekmelik, 1 takım digital maç forması, 1 takım antrenman malzemesi (20 çift), 10 adet futbol topu, 3 adet maç eldiveni ve 1 adet top çantasından oluşan malzemeler kulüp temsilcilerine teslim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı