Öne Çıkanlar trakya eğitim tarım e-fidancim fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Spor A. Ş. Yüzme Kulübü’nde seçmeler başladı
İstanbul genelinde spora katkılarıyla yön veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Spor A. Ş. işbirliğinde kurulan Yüzme Kulübü’nde seçmeler başladı.

Geleceğin olimpiyat şampiyonlarını yetiştirme gayesiyle 2014 Ekim ayından itibaren hayata geçirilen projenin altyapı çalışmaları Spor A.Ş. tesislerinde uzman eğitmenler eşliğinde start aldı. Yapılan seçmelerde yetenekli sporcular tespit edildiği sürece sporcu seçmelerine devam edileceği açıklandı. Spor A.Ş. tesislerinden hizmet alan katılımcılar dışında seçmelere katılmak isteyenlere Spor A.Ş Çağrı Merkezi tarafından uzman eğitmenlerin yönlendirme yapıldığı da belirtildi. Tüm faaliyetlere Spor A.Ş. tesislerinde eğitim şefliği ve spor tesislerinin koordinasyonuyla devam ediliyor.

Sporcu seçmeleri 2006, 2007, 2008 ve 2009 doğumlu çocuklar arasında yapılıyor. Seçmelere katılanlar yeterliliklerine göre farklı doğum tarihindeki çocuklar da seçmelere katılabiliyor. Türkiye Yüzme Federasyonu ve Yüzme İl Temsilciliği’nin 2015 Faaliyet Takvimi'ne göre seçmeleri kazanan sporcular ilk müsabakalarına bahar aylarında katılacak.

Müsabakalara katılacak sporcuları belirlemek için 2015 Mart ayı içerisinde Spor A.Ş. Cebeci Spor Kompleksi’nde kulüp sporcuları arasında yüzme yarışları düzenlenecek. 2015 yılının sonuna kadar toplam 12 tesiste ortalama 200 sporcu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi yüzme altyapı çalışmalarına devam edilmesi planlanıyor. Seçilen sporcu adayları tesislerde haftada 4 gün antrenman yaparken ilerleyen dönemde antrenman sayıları artış gösterecek.

Geleceğin olimpiyat şampiyonlarını keşfetmek ve yetiştirmenin planladığı bu organizasyona İstanbul halkının da yoğun ilgi gösterdiği belirtilen açıklamada, geniş bilgi almak isteyen İstanbullular'ın www.sporas.com.tr ve 444 70 40 numaralı çağrı merkezlerine başvurabilecekleri de belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi