Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri tarım

Bu haber kez okundu.

Taraftarlardan Cavcav’a tepki
Kayseri Erciyes Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Mehmet İncialan, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın açıklamalarına tepki göstererek, "İstiklal Marşımızın futbol maçlarından önce okunmasının yasaklanmasını isteyen açıklamasını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Gösterdiği mazeret ise 'özrü kabahatinden büyük olmak' deyimiyle birebir uyuşmaktadı." dedi.

Mehmet İncialan, tepkisini dile getirdiği açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: "Cavcav'dan sayın cumhurbaşkanımıza seslenerek 'Sizin çıkardığınız 6222 sayılı yasa gereği ve tüm ilgili ceza kanunları gereği İstiklal marşımızı ıslıklayanlara gerekli cezanın verilmesini sağlayın' çağrısı beklerken 'İstiklal Marşımızı yasaklayın' çağrısı gelmesi bize hiç sürpriz olmadı. Çünkü sayın Cavcav'dan başka türlü bir çağrı beklemek gerçekten saflık olur. 3 Temmuz sürecindeki açıklamalarını unutmadık. Sadece para gelirleri azalmasın diye tüm her şeyin üstünün örtülmesini isteyen kendisidir. Yani para sayın Cavcav'a göre her türlü manevi değerin üstündedir. Sırf birileri milli marşımızı ıslıklayacak diye okumaktan vazgeçmek, kendimize, milletimize, Mehmet Akif'e ihanettir. İstiklal Marşımız tüm şehitlerimiz için yazılmış ve duyduğumuz zaman gözlerimiz dolmaktadır. Bu marşı duymak istemeyenler bu ülkeyi terk etsin. İlkokulda bile bazı çocuklar milli marşımız sırasında ıslık çalarak sayın Cavcav'a koz verebilirler. O zaman yine sayın Cavcav rol alarak 'İlkokullarda İstiklal marşı okunmasın, bazı çocuklar ıslıklıyor' diyebilir. Ve sayın Cavcav sporla hiç alakası olmayan bir konuyu, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı bu konuyla ilişkilendirmek suretiyle güya İstiklal Marşı yasaklamasına gerekli kılıf ayarlamaktadır. Artık gereğince yaşlanmış olan bu büyüğümüzün absürt açıklamalarından bıktık. Eğer kendisi isterse Gençlerbirliği maçlarında İstiklal marşının yasaklanması için müracaat edebilir. Tabii Gençlerbirliği taraftarlarından duyacaklarına da hazır olmalıdır. Sayın büyüğümüzün ruh sağlığının kontrol edilmesi gerekiyor kanaatindeyiz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi