Öne Çıkanlar Bitlis tarım interfresh naturel sızma zeytinyağı fiyatları tohum desteklemesi

Bu haber kez okundu.

Eğirdir Gölü’nde göz açıklığı 10 santimetreden küçük ağ ile avlanmak yasaklandı
Türkiye’nin en büyük dördüncü gölü ve ikinci büyük tatlı su gölü olan Eğirdir Gölü’nde göz açıklığı 10 santimetreden küçük ağ ile avlanma yasağı getirildi.

        Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca su ürünlerinin korunması, ekonomik olarak faydalanılması ve kalitenin artırılması amacıyla Eğirdir Gölü’nde dönem boyunca sudak avcılığı yasaklanmıştı.

        Isparta Valiliği'nin aldığı karar ile Eğirdir Gölü su ürünleri avcılığında kullanılabilecek ağların asgari vasıfları belirlendi.
Alınan karar ile göz açıklığı 10 santimetreden küçük uzatma ağlarının kullanımı yasaklandı.

        Avcıları konu hakkında bilgilendiren Eğirdir Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdür Vekili Süleyman Can, yasağa uymayanlar hakkında 1380 Sayılı Su Ürünleri Kanunu gereğince yasal işlem yapılacağını belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,