Öne Çıkanlar çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Havaların soğumasıyla Karadeniz’de istavrit, barbun ve palamut bolluğu
SAMSUN (CİHAN)- Samsun’da yaklaşık bir kilo ağırlığındaki bir palamut 8 Liradan satışa sunuluyor. Havaların soğumasıyla balık bereketinin daha da artmasını beklediklerini kaydeden Samsun Su Ürünleri Komisyoncuları Derneği Başkanı Davut Kıyak, “ bu yıl sezon çok iyi gidiyor. Balık çeşitlere bolca çıkmaya başladı. Havalar soğudukça bereketin daha da artacağı kanaatindeyim." dedi.

Davut Kıyak, "Denize bakılırsa iyi balık görünüyor. Yaklaşık 20 gün sonra Karadenizin göz bebeği olan hamside kendisini göstermeye başlar. İnşallah ilerleyen zamanlarda balık daha da artarak vatandaşlarımıza ucuz balık yediririz." diye konuştu.
Öte yandan balıkçı tezgâhlarında balık fiyatları ise şu şekilde: "istavrit 3 lira, hamsi 4 lira, barbun 4 lira irisi 10 lira, mezgit, kefal 6 lira, palamut tane 8 lira, somon 7 lira, deniz levreği 15 lira, kalkan ise 50 lira”


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,