Öne Çıkanlar makam aracı fındık fiyatları arttı can erik hasadı tarım fuarları abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Ambalaj Fuarı’nın gözdesi Naksan
GAZİANTEP (CİHAN)- Avrupa'da her yıl düzenlenen fuarlar arasında ilk sırada yer alan, Türk ambalaj endüstrisinin, üretim gücünün ve teknolojik gelişiminin yanı sıra tasarım becerilerinin de sergilendiği Avrasya Ambalaj Fuarı’nda, Naksan Plastik standı ziyaretçilerin gözdesi olurken, yenilikçi ürünleri ve sunumu ile de fuarda sektörün gurur kaynağı oldu.

Naksan Plastik Genel Müdürü Sadettin Korkut, Tüyap-ASD ortaklığında, bu yıl 17’nci kez düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı’nın, hedeflenen kitlelere ulaştığına dikkat çekti. Sadettin Korkut, “Sektörde kalite kapasitesi, ürün çeşidi denince ilk akla gelen firmalardan birisi Naksan’dır. Bu, hem bizim için hem de ülkemiz ve ayrıca Gaziantep için gurur verici bir olaydır.” dedi.

5 KITADA 70 ÜLKEYE İHRACAT

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki fuara, 33 ülkeden bin 250 firmanın katıldığına dikkat çeken Korkut, 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma olarak geniş bir kitleye hitap eden Ambalaj Fuarı’na katılmak bizim için önemli. Bu tür fuarlar ihracatın artırılması açısından büyük önem taşımaktadır. Ambalaj Fuarı, sadece ambalaj sektörü için değil, özellikle ambalaj malzemesi kullanan bir çok imalat sektörü için de çok önemlidir. Bu tür uluslararası organizasyonlar bir çok sektörün gelişmesi ve kalkınmasında lokomotif görevi görmektedir.” diye konuştu.

NAKSAN STANDINA YOĞUN İLGİ

Avrasya Ambalaj Fuarı’na, 40 binin üzerinde ziyaretçinin katıldığını belirten Naksan Plastik Genel Müdürü Sadettin Korkut, “Böyle uluslararası bir fuarda standımıza yoğun bir ilginin olduğunu gördük ve bu bizi çok memnun etti. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle buluştuk, onlara yeniliklerimizi anlattık. Sektörümüzün üretim gücünün ve tasarım becerilerinin sergilendiği fuarda, gerek katılımcı gerek ziyaretçi sayısı ile küresel piyasalarda Türk ambalaj üreticilerinin tanıtılması ve sürdürülebilirliğine büyük katkı sağlamıştır.” diyerek sözlerini tamamladı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,