Öne Çıkanlar e-fidancim salgın bakan yardımcısı akif özkaldı sağanak yağış ayçiçeği alımı

Bu haber kez okundu.

“Başak Traktör’ü sektöründe ilk sıralara getirmeyi planlıyoruz”
Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi, İş ve Tarım Makineleri Grup Başkanı Sami Konukoğlu, bir süre önce Sanko bünyesine katılan Başak Traktör’ü yeniden yapılandıracaklarını belirtti. Konukoğlu, “Başak Traktör’ü, aynı adı gibi tarlalarda, bahçelerde başaklar açarak, sektöründe Türkiye’de ilk sıralara getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

        Sami Konukoğlu, yaptığı açıklamada, sektöre yabancı olmadıklarını ve yıllardır başarıyla üretim yaptıkları iş makineleri dolayısıyla, makine sektörünün içerisinde olduklarını kaydetti. Konukoğlu, şunları söyledi: “Gaziantep’te 42 bin metrekare kapalı alanda kurduğumuz ultra modern tesislerimizde, MST markası ile ürettiğimiz beko loderler, yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen ve pazar payı hızla artan iş makinesi haline gelmiştir. Yine Gaziantep tesislerimizde, Türkiye’deki ilk ve tek teleskopik forklifti üreterek, önemli bir başarıya imza atıyoruz. Sanko olarak bulunduğumuz sektörlerde Türkiye genelinde ilk sıralarda yer almayı hedefliyoruz. Bu anlayışla Başak Traktör’ün de aynı adı gibi tarlalarda bahçelerde başaklar açarak Türkiye’de İlk sıralarda yer almasını öncelikli hedef olarak belirlediğimizi bilmenizi istiyorum. Ar-Ge çalışmaları ile adeta kaynaştığınız mevcut ürünleri geliştireceğimiz gibi, yeni ürünleri sizler aracılığı ile Türk çiftçisinin hizmetine sunacağız. Geçmişte Türkiye’de tarımda makineleşmenin lokomotifliğini üstlenen Başak Traktör, yaklaşık bir asırdan beri olduğu gibi, Türk çiftçisinin yanında olmaya devam edecektir.”

     'Kadromuz, yani sizler, deneyimimiz, iddiamız ve gücümüz var' diyen Konukoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Sanayileşmenin sembolü haline gelen Sanko isminin vereceği güvenle hedeflerimize ulaşacağımızdan hiç şüphemiz yok. Bir asrı aşan geçmişimiz, geçmişi bir asra dayanan Başak Traktör’ü hedeflediğimiz noktaya taşıyacaktır. Kendimize, size ve ürünümüze güveniyoruz. Sizlerin de güveni ile başarıya ulaşmak hiç de zor olmayacaktır. Çalışacağız, başaracağız ve üreteceğiz. Sizlerden alacağımız destekle Başak Traktör, tarlaların ve bahçelerin başak vermesini, bereketlenmesini sağlayacaktır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi