Öne Çıkanlar teknoloji çiftçi Adilcevaz hünnap fidanı sel madurları

Bu haber kez okundu.

Dünyanın gelmiş geçmiş en pahalı şirketi: Apple
Bilgisayar devi Apple dünya tarihinin en değerli şirketi. Toplamda 621 milyar dolar borsa değerine sahip olan şirket, Microsoft'un 1999 yılında ortaya koyduğu rekor piyasa değerini kırmış oldu.

Teknoloji şirketi Apple, piyasa değeriyle dünyanın gelmiş geçmiş en pahalı firması unvanını elde etti. İçlerinde Exxon Mobile, Shell, BP, Microsoft, Google, Siemens, Daimler, BMW olan ve birçok dev şirketi geride bırakarak, toplamda 621 milyar dolarla, en değerli şirket statüsünde olan Appel, bununla da kalmayıp, dünyanın en pahalı markasına da sahip. Elma logolu Apple 2011'de 116 milyar dolar cirosuyla, o zamana kadar en değerli marka statüsünde olan Google tahtından edip, en pahalı marka olmuştu.

Piyasa uzmanlarına göre Apple'ın bu unvanı kazanmasında 2012 yarı yıl bilançosunun yanı sıra, 12 Eylül'de açıklanacak yeni ürünlerle ilgili beklenti oldu. Apple'ın bu yıl beşinci nesil iphone'ların yan sıra yeni nesil ipad'lerle de ses getireceği tahmin ediliyor. Uzmanlar, Apple'in artan rekabet ortamında Google ve Samsung'un piyasalara sürdüğü orta seviyeli aletlere benzer ürünler çıkaracağını düşünüyor. Apple'ın yıllık ciro artışında kaybettmekte olduğu ivmeyi yeni çıkaracağı Apple-TV ile yeniden kazanmayı hedeflediği belirtiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı