Öne Çıkanlar Gıda vairo badem çeşidi fakıbaba şiddetli yağış ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Hayvan Hastalıkları Teşhis Laboratuvarı çalışmalara başladı
Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 'Hayvan Hastalıkları Teşhis Laboratuvarı' çalışmalarına başladı.

Yavru atma hastalıkları, meme hastalıkları ve şarbon gibi hastalıkların teşhisinde yetiştiricilere hizmet sunacak olan laboratuvarda, 2 uzman doktor, 2 doktor, 1 uzman ve 1 laborant ile yardımcı personel görev yapacak. Hayvan Hastalıkları Laboratuarı'nın yetiştiriciler açısından büyük bir açığı kapatması bekleniyor. İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yetiştiricilerin laboratuvar hizmetlerinden gereği gibi yararlanabilmesi için mastitisli süt örneklerini ilaç kullanmadan steril tüplere koyarak teslim etmeleri ve ölen hayvanların hastalık tanısı için iç organlarını uygun şartlarda zaman kaybetmeksizin laboratuvara ulaştırmaları istendi. Steril tüplerin müdürlükten temin edilebileceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı