Öne Çıkanlar fakıbaba vairo badem çeşidi Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

İnternette Dik Sofrada Ye
"Sofranızdaki sebzelerin nereden geldiğini hatırlıyor musunuz?" diye soran İtalyan tarım firması, müşterilerine çok farklı bir hizmet sunuyor. Azienda Agricola Giacomo Ferraris, "Le Verdure Del Mio Orto - Bahçemin sebzeleri" adını verdiği web sitesi sayesinde, müşterilerine kendi bahçelerini kurma fırsatı veriyor.


Sistem oldukça basit ve sizi yönlendiriyor. Öncelikle ihtiyacınızı belirliyorsunuz. 1-2 kişi için 30 metrekarelik bir bahçenin yıllık fiyatı 850 euro. Sanal bahçıvan, 40 çeşit sebze arasından istediklerini, mevsimleri de göz önünde bulundurarak son derece güzel hazırlanmış bir web sitesi üzerinden, adeta bir bilgisayar oyunu oynarmış gibi bahçenin bölünmüş karelerine dikiyor.


Ekilip dikilen tohumlar ve fideler için ek ücret ödenmiyor, ancak bahçenin fotoğraf albümü, kişiselleştirilmiş korkuluk veya meyve sepetleri için 39-75 euro arasında ücret talep ediliyor.


Bahçe internet üzerinden hazırlanıp ücret ödendikten sonra, Torino ile Milano arasında bir yerdeki gerçek bahçede işlemler başlıyor. Tamamen organik sebzeler yetiştikçe toplanıp, 24 saat içinde müşterinin kapısına ücretsiz olarak teslim ediliyor.


Sitede bitkilerle ilgili bilgi ve yetiştirme ipuçlarının yanında, yemek tarifleri ve bir de online mağaza bulunuyor.


Tüketicilerin 'doğal ürünlere' olan ilgisini hedef alan bu proje, belirgin seviyede uzmanlık ve estetik çizgilerle tamamlanmış. Aracıyı ortadan kaldırıp, tüketiciye katma değerli hizmetler sunmayı hedefleyen 'Le Verdure Del Mio Orto'nun başarı seviyesi hakkında fikir edinmek için kendileriyle temasa geçmeyi başaramadım ancak kendilerini böyle ilginç bir fikri yaratma ve hayata geçirme cesaretleri için buradan tebrik ediyorum.


Firmanın web sitesi: www.leverduredelmioorto.it


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı