Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir çiftçi papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Kayseri Şeker Fabrikası Çiftçisini Teknolojiyle Tanıştırıyor
Kayseri Şeker Fabrikası ve Kayseri Kocasinan Ziraat Odası ortaklaşa düzenlediği brifing ile çiftçilere lazerli tesviye makinesini tanıttı. Kayseri Şeker Fabrikası içerisinde bulunan örnek tarım alanında gerçekleştirilen tanıtım ile çiftçilere lazerli tesviye makinesinin çalışma şekilleri uygulamalı olarak anlatıldı. Kayseri Şeker Fabrikası'nın ev sahipliğinde düzenlenen tanıtım toplantısına çok sayıda çiftçinin yanı sıra Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş, Kayseri Şeker Fabrikası Denetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Müdürü İsmet Aksoy, Denetim Kurulu Üyesi Mustafa Türkaslan katıldı. Tanıtım öncesinde bir konuşma yapan Kayseri Şeker Fabrikası Ziraattan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Benli, üreticinin modern tarım aletleri kullanarak çok daha verimli ve sağlıklı bir üretim yapabileceğine dikkat çekerek, "Kayseri Şeker Fabrikası ve Kocasinan Ziraat Odası Başkanlığımız ile birlikte bu modern teknoloji harikası tarım aletlerini çiftçimize tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Günümüz tarımında teknoloji, artık olmazsa olmazlardan bir tanesi halini almıştır. Bu bağlamda elimizden geldiği kadar çiftçimize modern tarımı anlatmaya çalışıyoruz. Umarız yakın bir zaman sonunda tüm ülkemizde, bilinçli tarım için modern tarım aletlerine tüm çiftçilerimiz sahip olur." şeklinde konuştu. Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş ise hazırladıkları bir proje ile lazerli tesviye aletini Ziraat Odası'na kazandırdıklarını belirterek, şunları söyledi: "Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız tarafından yüzde 50'sini hibe karşılığı aldığımız lazerli tesviye makinemiz ile çiftçimiz adına önemli bir çalışmaya daha imza attığımızı söyleyebiliriz. Toprak kot farkının sağlanması ve daha sağlıklı bir zeminde tarım yapılabilmesi için geliştirilen bu makinemizi, çiftçimizin kullanımına sunmak için uzun zamandan beri yaptığımız çalışmalar sonuç vererek, odamıza bu değerli makineyi kazandırmış bulunmaktayız.

Bugün bizlere bu makineyi tanıtmaya imkan sunan Kayseri Şeker Fabrikamıza ve değerli yöneticilerine sonsuz teşekkür ediyoruz. İnşallah çiftçilerimiz de yakın bir zaman içerisinde lazerli tesviye makinemizi kiralamak suretiyle kullanabilecekler veya bizler belirli bir bedel karşılığında bu hizmeti kendilerine sunacağız.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı