Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi kefir fakıbaba Gıda papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Market-United!
Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren 12 market güç birliği yaparak müşterilerine ortak internet adresinden hizmet vermeye başladı.

12 market 100'e yakın şubesiyle sanal ortamda tummarketler.com sitesi aracılığıyla bir araya geldi. Semte ve ürüne göre market alışverişi yapma imkanı sunan sanal pazar sayesinde ürün fiyatlarını da kıyaslamak mümkün olacak.

Sanal Markette Kim Marketler Zinciri, Selam Marketleri, Doğa Market, Üçler Marketler Zinciri, Kılıçoğlu Süper Market, Serra Grup, Öncü, Ermega, Mavi Yılmazlar, Fast Food Market, Snowy Ulu Kardeşler Market, Mest Et yer alıyor.

Proje yöneticisi Sebahattin Gündoğdu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, internet ve telefon üzerinden gelen talepler için özel bir çağrı merkezi kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Sanal Market uygulaması yerel marketlerden ve tüketiciden büyük ilgi gördü. Ev veya işyerlerinden gelen market alışverişi siparişlerini kapıya kadar ücretsiz teslim ediyoruz. Mahallenizde veya bölgenizde bulunan alışveriş yaptığınız marketlerden internet üzerinden de sipariş verilebilecek. Artık bakkallar marketler müşteri beklemek yerine oyunu kuralına göre oynayacak. Her bakkal ayrı sanal satış sitesi kurma maliyetine katlanmak yerine tek bir çatı altında toplanıyor. Ev hanımları ocaktaki yemeğin altını kapatmadan, yazda, kışta markete gitmeden ev rahatlığında market alışverişi yapabilecek. Şehir hayatındaki trafik, park yeri problemi, marketlerde sıra bekleme, poşet taşıma gibi hayatı zorlaştıran tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. Sanal pazardaki fiyatlar marketle birebir aynı. Hatta bazı marketlerde internetten alışverişi teşvik etmek için daha uygun fiyatlar olabiliyor. Ödemeler kapıda nakit ya da kredi kartı ile yapılabiliyor.''

Şu anda İstanbul'un büyük bölümüne ve Kocaeli iline hizmet verdiklerini belirten Gündoğdu, yakın zamanda Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelindeki yerel marketleri sisteme dahil edeceklerini bildirdi.

Kim Marketler Zinciri'nin Genel Müdürü Hamit Akçay da Türkiye'de her 5 kişiden birinin internetten alışveriş yaptığını, 2011 rakamlarına göre sanal alışverişin cirosunun 17 milyar liraya ulaştığını belirterek, pazarın daha da büyüyeceğini kaydetti.

Fiziki mağaza yatırımlarının maliyetli hale geldiğini, perakende sektöründe yabancı zincirlere karşı rekabet etmek ve ayrışmak için yeni açılımlar gerektiğini ifade eden Akçay, yerel zincirlerin büyümek için bir araya gelmesinin önemli olduğunu vurguladı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı