25 Haziran 2017 Pazar

O, dünyanın en büyük homojenizatörü!

Gıda işleme ve paketleme alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Tetra Pak, dünyanın en büyük kapasiteli homojenizatörünün faaliyete geçtiğini duyurdu. Tetra Pak® Homojenizatör 500, mevcut olan en düşük operasyonel maliyet ile mükemmel ürün kalitesi sunarken saatte 63.600 litreye kadar üretim yapabiliyor.

09 Nisan 2016 Cumartesi 10:56
Bu haber 1398 kez okundu
O, dünyanın en büyük homojenizatörü!
Untitled Document

E-fidancim.com Tükiyenin En Büyük online fidan ve tohum satış sitesi 100 tl üzeri kargo bedava www.e-fidancim.com

TH Reklamları

 

Tetra Pak® Homojenizatör 500, HD EnergyIQ özelliği sayesinde bir yerine altı boşluk kullanarak, standart makinelerden yüzde 20 daha düşük basınç ile işletim sağlıyor ve aynı kalitede bir son ürün sunuyor. Sonuç olarak enerji tüketimi önemli ölçüde düşerken, maliyetler büyük oranda azalıyor.
Kolay servis erişimi sağlayan tasarımı ve düşük aşınma da anlamına gelen düşük işletme basıncıyla Tetra Pak Homojenizatör 500, müşterileri için pazardaki en uzun çalışma süresini sunuyor. Makine, tüm aseptik Tetra Pak homojenizatörler gibi rakiplerine kıyasla yüzde 80 daha az soğutma suyu ve yüzde 70 daha az buhar kullanıyor.
Tetra Pak’ın yeni homojenizatörü ilk olarak Çinli gıda firması YinLu tesislerinde kullanılmaya başlandı. YinLu’nun Anhui’deki fabrikasının genel müdürü Wu Zhong Ping, “Yer fıstığı sütümüz pazarda en çok satılan ürün konumunda ve genç tüketiciler arasında popülerlik kazanmaya devam ediyor. Tetra Pak Homojenizatör 500, üretimi artırmak ve pazardaki payımızı artırmak için etkin yollar aradığımız bir dönemde kullanıma sunuldu. Makine tam anlamıyla istediğimiz sonuçları sağlıyor. Üretim artışı ve düşük operasyonel maliyetler ile iki makinenin yaptığı işi tek başına yapıyor ve ürün kalitesinden de taviz verilmiyor” dedi.
Tetra Pak Grubu Teknik Direktörü Anders Karlsson da, “Dünyanın en büyük kapasiteli homojenizatörünü piyasaya sürmek, müşterilerimizin litre başına daha düşük bir maliyetle, daha fazla üreterek büyük bir ölçek ekonomisi yaratmaları anlamına geliyor. Bu durum artan tüketici talebini karşılamak isteyen süt ürünleri ve içecek üreticileri için hayati bir önem taşıyor” dedi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?Okul sütü projesini faydalı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV