Öne Çıkanlar ayçiçeği zararlıları tarım ve orman bakanlığı lavanta mikado kayısı abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Tarım teknolojisine yeni yatırım
Tarımsal çözümler konusunda uzman Doktar firmasıyla iş birliği yapan Turkcell, kişiye özel zirai danışmanlık sunan Tarım Doktoru sayesinde üreticinin gelirlerinde yüzde 10 artış, maliyetlerinde ise yüzde 20 oranında düşüş sağlamayı hedefliyor.

Turkcell'in yeni hizmetinin tanıtıldığı toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, tarım sektöründe verimlilikte bilginin önemine işaret etti. Amaçlarının mobil teknolojiler sayesinde Türkiye'ye tarımsal üretimde çağ atlatmak olduğunu dile getiren Sayın, Turkcell Tarım Doktoru'nun dünya çapında benzersiz bir servis olduğunu ifade ederek, sözlerine şöyle devam etti:

“Üç yıldır çiftçinin bereketine bereket katan Turkcell Çiftçi Paketi ile tarım üreticisinin yanındayız. Mobil teknolojiler alanındaki birikimimizi Doktar ile birleştirerek, bir ilke daha imza atıyoruz. Turkcell Tarım Doktoru, her çiftçinin kendi tarlasına ve ürününe özel çözümler getiriyor. Dünyada, toprak analizinden ekim planlamasına, ilaçlamadan yetiştiriciliğe, 7/24 destek hattına ve saha ekiplerine kadar tüm tarım değer zincirinde tek noktadan fayda sağlayan başka bir servis ya da şirket yok. Turkcell olarak, Türkiye'de çiftçilerimize büyük bir ayrıcalık sunuyoruz. İleri tarım teknolojilerini kullanarak benzersiz bir servis ile ekimden hasada çiftçimizin yanındayız. İş ortağımız Doktar firmasının tarımsal uzmanlığı ve Turkcell'in teknolojik rekabet gücü ile Turkcell'li çiftçileri geleceğe taşıyoruz.”

HABER KAYNAĞIDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı