Öne Çıkanlar e-fidancim tarım fuarı tarım paulownia ağacı fidanı ordu fındık fiyatları

Bu haber kez okundu.

“Tarıma dayalı sanayiyi geliştireceğiz“
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOGAKA) Osmaniye Koordinatörü Ümit Demir, tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği (DÜGİAD)'nin davetlisi olarak ilçeye gelen Demir, Anadolu Öğretmen Lisesi Karacaoğlan Konferans salonunda iş adamlarına önemli açıklamalarda bulundu.
Demir, “Tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi programı kapsamında en düşük 40, en yüksek 300 bin TL olmak üzere asgari yüzde 10, azami yüzde 50 civarında hibe verilecek. Bu kapsamda hazırlanan projeler maksimum 9 ay sürecek. Programa sadece KOBİ tanımına uyan gerçek veya tüzel kişiler (işletmeler) ile tarımsal amaçlı kooperatif ve birlikleri başvurabilecek.” dedi.

Program kapsamında hangi sektörlerin destekleneceğine dair bilgiler veren Demir, bölgenin kalkınması için iş adamlarına gereken kolaylıkları sağladıklarını sözlerine ekledi.

DÜGİAD Genel Sekreteri Zafer Yılmaz da derneğin bölgede ve Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıya DÜGİAD Başkanı Rüstem Şen, yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ile çok sayıda girişimci katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,