Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur ayçiçeği ilaç zehirlenmesi chicago borsası

Bu haber kez okundu.

Türk markaları dünya markası haline gelecek
Dünya genelinde uluslararası marka, lisans ve sertifika programlarının çatı kuruluşu olan ABD merkezli “International Licensing Industry Merchandisers’ Association (LIMA)”, Türkiye temsilciliğini Kaynak Telif Hakları ve Lisans A.Ş.’ye verdi.

Londra’da yapılan anlaşmaya LIMA Başkanı LIMA Yönetim Kurulu Başkanı Charles M. Riotto ile Kaynak Telif Hakları ve Lisans Ajansı yöneticisi Hakan Tungaç imza koydu. Anlaşma töreninde Kaynak Ajans’ın Telif Hakları Sorumlusu Alpay Karaca da hazır bulundu. Kaynak, LIMA temsilciliği ile uluslararası lisans kültürünün geliştirilmesi ve Türkiye’nin marka ve değerlerinin dünyaya açılmasına öncülük etmeyi hedefliyor.

Bünyesinde dünyanın seçkin markalarını bulunduran lisans kuruluşu LIMA, uluslararası sertifika ve network programları düzenlemenin yanı sıra korsan yayına karşı oluşturmaya çalıştığı bilinçlendirme faaliyetleriyle de biliniyor.

LIMA MODELİ TÜRKİYE’DE UYGULANACAK

Anlaşmayı değerlendiren LIMA Yönetim Kurulu Başkanı Charles M. Riotto, Kaynak ile yapılan işbirliği sayesinde Türkiye’de önemli işler yapacaklarını belirterek, “1985 yılında kurulan ve geçen süre içerisinde dünya genelinde ikisi Asya’da olmak üzere, Almanya, İngiltere gibi önemli ülke merkezlerindeki şubelerimizin yanında Türkiye’de de bizi Kaynak temsil edecek. LIMA dünya genelinde 1100 şirketi temsil ediyor. Her biri saygın ve seçkin bu firmalar arasında bundan sonra Türkiye’nin önemli markalarını da göreceğimize inanıyorum. LIMA, modadan spor klüp ve liglerine kadar her alanda etkili bir kuruluş. Kaynak’ı kutluyorum.” diye konuştu.

Kaynak Telif Hakları ve Lisans Ajansı Yöneticisi Hakan Tungaç da yaptığı açıklamada, bu anlaşma ile kültür alanından çocuklara hitap eden sektöre kadar; yayıncılık, telif hakları, lisans veren bir çatı kuruluş ile işbirliğinin önemine işaret etti.

LIMA gibi uluslararası bir kuruluşun Türkiye’de Kaynak’ı tercih etmesinin gurur verici olduğunu belirten Tungaç, “Kaynak olarak LIMA işbirliğinde üniversiteler başta olmak üzere lisans programları organize etmek, marka ve lisans kültürünü geliştiren eğitim ve sertifika programları düzenleyeceğiz. Türkiye’nin markalarını LIMA kanalı ile dünya markası haline getirmek hedeflerimiz arasında. Korsana karşı kültür oluşturmak, toplum ve girişimcileri lisans konusunda bilinçlendirecek programlar da yapacaklarımızdan bazıları.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı