Öne Çıkanlar Adilcevaz Gıda kaçakçılık teknoloji sel madurları

Bu haber kez okundu.

Türktraktör,Başarısını 3 Ödülle Tescillendirdi
14 Aralık 2011, İstanbul- Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından, 13 Aralık 2011, Salı günü düzenlenen 48. Yıl

Ödülleri Töreni kapsamında, 48 şirket çeşitli kategorilerde ödüllendirildi. ASO Yönetim Kurulu Başkanı M. Nurettin Özdebir'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül törenine, şirketlere ödüllerini sunmak üzere T.C. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve T.C. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan katıldı.

Ankara Sanayi Odası'nın kuruluşunun 48'inci yılı sebebiyle düzenlenen ASO 48. Yıl Ödülleri çerçevesinde; Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Ar-Ge, İhracat ve Çevre olmak üzere 5 dalda 48 şirket ödüllendirildi. 1954'ten itibaren Türkiye tarımına yön verme vizyonuyla faaliyet gösteren TürkTraktör; kurumlar vergisi kategorisinde, 2010 yılında 47.776.397,40 TL tahakkuk tutarı ile en yüksek kurumlar vergisi ödeyen şirketler arasında, üçüncülük ödülü aldı.

TürkTraktör 2010 yılında gerçekleştirdiği 8.938 adet traktör ve 5.280 adet transmisyon ihracatı ile, ihracat dalında ikincilik ödülüne layık görüldü. Sektörünün ilk otomotiv kuruluşu olmasının yanı sıra, Sanayi Bakanlığı tarafından tescillenmiş ilk Ar-Ge merkezine de sahip olan TürkTraktör, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla da üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "57 yılı aşkın süredir TürkTraktör adıyla Türkiye tarımının gelişmesi için faaliyet gösteriyoruz. Son 3 yılın pazar lideri olarak elde ettiğimiz başarıda deneyimimiz, yüksek kalite ve performanstaki ürünlerimiz, çiftçinin beklenti ve ihtiyaçlarını iyi anlıyor olmamız ve Ar-Ge çalışmalarımız yer alıyor. Kurumsal vergi, Ar-Ge ve ihracat dallarında başarımızı simgeleyen ASO 48. Yıl Ödülleri'ne layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz" dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı