Öne Çıkanlar gtb çit mazı fidanı dikimi oya ağacı fidanı manisa kırsal kalkınma yatırımları

Bu haber kez okundu.

Vodafone, Ücretsiz Facebook'lu Cep Telefonunu
İSTANBUL (ANKA) - Vodafone, sosyal paylaşım sitesi Facebook işbirliği ile geliştirdiği "Vodafone 555" operatör markalı cep telefonunu ön ödemeli abonelerine, 229 TL, faturalı "genç avantaj" tarifeli abonelerine 24 ay taahhütte bulunmaları halinde 1 TL fiyatla satışa sunacak. Vodafone 555 ile cepten Facebook'a giriş 12 ay boyunca ücretsiz olacak.

Vodafone 555'in tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, günümüzde mobil internetin, dünya genelinde tüm Vodafone abonelerinin hayatında son derece önemli bir rol oynadığını söyledi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un ise özellikle gençlerin mobil internet deneyiminin son derece önemli bir parçasını oluşturduğuna işaret eden Öğüt, "Biz de Vodafone olarak Facebook ile böyle bir işbirliğine imza atarak gençlerimizin hayatına dokunmaktan mutluyuz. Son derece basit bir kullanıma sahip olan Vodafone 555 ile gençlerimiz, bilgisayarlarındaki Facebook deneyimini birebir cep telefonları üzerinden ücretsiz olarak yaşayabilecek" diye konuştu.

-"FACEBOOK'TAN GÜNDE 5 MİLYAR BİRİM BİLGİ VE İÇERİK PAYLAŞILIYOR"-

Facebook EMEA Başkan Yardımcısı Joanna Shields, Facebook'un tüm mobil telefonları sosyal hale getirmeyi amaçladığın, bu çerçevede Vodafon'un, Facebook deneyimini uygun fiyatlı bir mobil telefon ile birleştirerek bu hedefi bir adım ileri taşıdığını söyledi. Vodafone'un bu telefonu Türkiye'de gençlerle buluşturacak olmasından memnuniyet duyduklarını dile getiren Shields, "Facebook aracılığı ile insanlar çok daha içerek paylaşıyorlar. Bir günde 5 milyar birim bilgi ve içerik paylaşılıyor" dedi.
Türkiye'de 30 milyondan fazla kişinin Facebook kullandığına işaret eden Shields, bu kişilerin yarısından fazlasının Facebook'a girmek için mobil araçları kullandığını belirterek, "Biz de mümkün olduğu kadar çok insanın elinde bu telefonu görmek istiyoruz" dedi.

-"FATURALI ABONELERE 1 TL'YE SATILACAK"-

Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Tarık Akad, Vodafone 555 cep telefonu ile 12 ay boyunca cepten Facebook'a girişin ücretsiz olacağını açıkladı. Bu telefonun normal fiyatının 269 TL olduğunu, ön ödemeli aboneler için 229 TL indirimli fiyatla satışa sunulduğunu bildiren Akad, faturalı "genç avantaj" abonelerinin ise 24 ay taahhütte bulunmaları halinde 1 TL fiyatla telefona sahip olacağını kaydetti. Akad, internet deneyimini çok büyük kitlelere ulaştırmak istediklerinin altını çizerek, "Maliyetleri düşünerek telefonu daha fazla kullanıcılara ulaştırmak için Vodafone 555 cep telefonu, EDGE (2.5G) hızında piyasaya sunulacak" dedi.

-"GENÇLİK PAZARINDAKİ PAYIMIZI YUKARI ÇEKMEK İSTİYORUZ"-

Toplantının sonunda Gökhan Öğüt ve Tarık Akad, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir soru üzerine Akad, telefonda 3G ve WiFi, olmadığını, ancak EDGE (2,5G) hızında olacağını, telefonun bugün itibariyle satışa sunulduğunu söyledi. Telefonun satış hedefine ilişkin bir soru üzerine Gökhan Öğüt, Türkiye'de 30 milyon kişinin Facebook kullanıcısı olduğunu ve gençlerin yüzde 70'i online durumda bulunduğunu vurgulayarak, "Abonelerimizin yüzde 30'unun genç olduğunu görüyoruz. Bu rakam, Türkiye profiline yakın. Gençlik pazarındaki pazar payımız da, Türkiye pazar payı ile paralel. Gençler bizim süper internet stratejimizin merkezinde yer alıyorlar. Amacımız, hem süper interneti, hem de gençlik pazarındaki pazar payımızı yukarıya çekmek" karşılığını verdi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,