Öne Çıkanlar kapanış fiyatı ağaç budaması aa hayvancılık papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Afyon Özel Zafer Koleji basketbol ve badminton da şampiyon oldu
Afyonkarahisar Özel Zafer Koleji sporda şampiyonluklarına devam ediyor. Okul öğrencileri, Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okullararası Basketbol ve Badminton turnuvasında da şampiyon oldu.

Zafer Koleji, üniversiteyi kazandırma, bilimsel, kültür ve sanat alanındaki yarışmalarda elde ettiği başarılar yanı sıra, sportif faaliyetlerde de başarılar elde etmeye devam ediyor. Geçen yıllarda basketbol, hentbol ve badminton(Kız) dallarında il şampiyonluğu olan Zafer Koleji, bu senede elde ettiği basketbol ve badminton başarısını idareci ve öğretmenleriyle kutladı.

Basketbol karşılaşmalarında geçen yıl da olduğu gibi Zafer Koleji ve Kamil Miras Anadolu Öğretmen Lisesi finalde karşılaştı. İlk çeyrekte ciddi bir rekabetin sergilendiği maç, üçüncü çeyrekte Zafer Koleji’nin ribauntlarda rakibine büyük bir üstünlük kurmasıyla geçildi. Son çeyrekte rahat bir oyun sergileyen Zafer Koleji, rakibine 68-44 üstünlük sağlayarak il şampiyonu oldu.

Zafer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kadir Çakır, bu başarıları gelenek haline getiren takım yöneticilerini ve şampiyon öğrencileri tebrik etti. Çakır, iyi bir geleceğin mükemmel bir eğitimle sağlanabileceğini söyledi. Çakır, "Bu bizim kurumsal bilincimiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi, içinde yaşadığı dünyayı doğru okuyabilen, yüksek ahlaki değerlere sahip, günün şartlarına göre tam donanımlı bireyler olarak yetiştirmek ana ilkelerimizdir. Diyebiliriz ki ortaya konulan emeklerin bir neticesi olarak elde edilen başarılar öğrenci-veli ve eğitim öğretim neferleri arasında fevkalade bir sinerji oluşturmaktadır." dedi. Çakır, elde edilen bu başarı vesilesiyle emeği geçen herkesi ve başarılı olan öğrencilerini kutladı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı