Öne Çıkanlar kaçakçılık fındık Gıda biber yarışması dap desteği

Bu haber kez okundu.

Ağrı Tarım Müdürlüğü'nden sigara bırakma kampanyası
Ağrı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün desteklediği ve iç kontrol biriminin koordine ettiği 'Dumansız hava sahası' kampanyası kapsamında sigarayı bırakan personele plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Ağrı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Demirkıran, kampanya kapsamında sigarayı bırakan Patnos İlçe Müdür Vekili Naci Özeler, Tekniker Şaban Eroğul, Veteriner Sağlık Teknikeri Sercan Babacan ve güvenlik personeli Veysi Kaya’yı makamında kabul etti.

Murat Demirkıran, 'Dumansız hava sahası' kampanyasına katılarak sigarayı bırakma konusunda kararlılık gösteren personeli tebrik ederek plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Ağrı İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 'Dumansız hava sahası' kampanyası kapsamında bu yıl başlatılan 'Ağrı İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Çalışanları Sigarayı Bırakma' kampanyası önümüzdeki yıllarda da devam edileceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı