Öne Çıkanlar lavanta üretim interfresh vairo badem çeşidi hünnap meyvesi

Bu haber kez okundu.

Ahi Koleji Anasınıfı öğrencileri; Mevlana’yı anma programı düzenledi
Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi Anaokulu, büyük düşünce adamı, şair ve mutasavvıf Mevlana Celaleddin-i Rumi Hazretlerini anmak ve onun kişiliğini, fikirlerini, öğrenci ve velilere bir nebze de olsa aktarmak adına bir gece düzenledi.

Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi Anaokulu “Gülen Kalpler” ve “İnciler” sınıfı öğrencileri hem babalarını yoğun iş temposundan uzaklaştırma adına, hem de Mevlana Celaleddin Rumi Hz.’ni anma adına “Babalar ve Mevlana” adlı bir gece düzenledi. Gecede minik öğrenciler velilerine skeçler, müzikler, oyunlar, slaytlar ve semazen gösterileriyle harika bir gece sundu. Gecenin sonunda da babalarına kendi ve velisinin bulunduğu bir portre armağan etti.

Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi Koleji Müdürü Arslan Cömert: “Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu programın birçok amacı vardı. Hem Değerli büyüğümüz Mevlana Celaleddin Rumi Hazretlerini anmak, onun felsefesini, düşüncelerini misafirlerimize anımsatmak, babalarımıza özel bir etkinlik yapmak, anaokulu öğrencilerimizin bu velilerine yönelik ilk programlarında özgüvenlerini geliştirmek. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Velilerimiz de ilk defa öğrencilerini sahne de izleme imkânı buldular. Onları yalnız bırakmadılar ve memnun ayrıldıklarını düşünüyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi