Öne Çıkanlar trakya e-fidancim eğitim tarım fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Akbaş: Sendikacılığa yeni bir anlayış getireceğiz
Sendikacılığa yeni bir bakış acısı ile üyelerine hizmet edeceklerini belirten Aktif Eğitimciler Sendikası (AES) Osmaniye İl Temsilcisi Bünyami Gökbaş, "AES olarak şimdiye kadar bilinen sendikacılığa ilaveten sosyal sendikacılık anlayışı ile üyelerimize hizmet edeceğiz." dedi.

AES Osmaniye İl Temsilciliğinin 27 Aralık'ta Genel Başkan Osman Bahçe'nin katılımı ile açılışının yapılacağını belirten İl Temsilcisi Gökbaş, basın mensupları ile bir araya geldi. Burada değerlendirmelerde bulunan AES İl Temsilcisi Gökbaş, "Büyük millet olma şuurunun bütün fertlerin topyekûn katılımıyla gerçekleşeceğine ve büyük hedeflere küçük fakat samimi adımlarla yürüneceğine inanıyorum. Aktif Eğitimciler Sendikası, şahsi arzuların yerine millî ruh ve millî düşüncenin; egonun yerine diğergamlık ve kolektif şuurun geçeceği, birbirini tanımayan fertlerin, kendileri gibi kimselerin varlıklarını hissedeceği ve hemen herkesin ictimaî bir varlık olduğunu yeniden duyup yaşayacağı dönem için birleştirici ve yumuşatıcı bir harç olarak çalışıyoruz. Sendika olarak sosyal sendikacılık gereği ülkemizin ve ilimizin eğitim alanındaki gördükleri yanlışları çözüm adına dile getirmenin yanında mesai saatlerinin yoğunluğundan şikayet eden ezilen üyelerimizin nefes alacağı içerisinde kafeteryası, spor ve hobi alanları olan sosyal ağırlık bir sendika binası hazırladık." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi