Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu besi sığırı yetiştiriciliği çiftçi kadınlar rusya domates ithalatı

Bu haber kez okundu.

Amasya Emniyeti 20 öğrenciye Kapadokya gezisi düzenledi
Amasya Emniyet Müdürlüğü, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında ortaokul seviyesindeki 20 öğrenciyi Nevşehir Kapadokya gezisine götürdü.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ÇOGEP projesi ile çocuk ve gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin sağlanmasına katkıda bulunmak istedikleri belirtildi. Yetkililer proje ile aynı zamanda öğrencilerin toplumsal açıdan korunmalarına ilişkin tedbirlerin yaşama geçirilmesi, bu kapsamda kendilerine sosyal ve kültürel destek sağlayarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaya devem edecekleri kaydedildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,