Öne Çıkanlar Üretici oya ağacı fidanı vairo badem çeşidi destekleme salgın

Bu haber kez okundu.

Anadolu Aslanları ADASO'yu ziyaret etti
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON)Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ADASO’yu ziyarette konuşan Recep Çalışkan, Zeki Kıvanç başkanlığındaki yönetim kurulunun, kent ekonomisine önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi. Adana’dan Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde yer alan firmaların sayısını yeterli görmediklerini ifade eden Çalışkan, “Sanayici desteklenirse büyür. Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla İSO tablosunun daha iyi olacağına inanıyorum.” dedi. ADASO Başkanı Zeki Kıvanç da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kentte yatırım, üretim ve istihdamın artması için çaba göstereceklerini vurgulayan Kıvanç, “Kentin tüm dinamikleri ile elbirliği, güçbirliği içerisinde hareket ederek, yatırım ortamı için sinerji oluşturmayı, bu sinerji ile Adana sanayisinin daha da gelişmesini hedeflemekteyiz.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,