Öne Çıkanlar can erik hasadı ayçiçeği zararlıları tarım ve orman bakanlığı özel sektör teşvikleri üretim

Bu haber kez okundu.

Ankara Barosu’ndan Başkan Yaşar’a iadei ziyaret
Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran ve yönetim kurulu üyeleri, baro seçimlerinin ardından kendilerini ziyaret ederek tebrik eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a iadei ziyarette bulundu.

Yenimahalle Belediyesi’nde Yaşar’ın makamında gerçekleşen görüşmeye Başkan Yardımcısı Seçkin Arıkan, Baro Saymanı Mahmut Karatekin ve yönetim kurulu üyeleri Mesut Sönmez ve Cemalettin Gürler katıldı. Son derece sıcak bir atmosferde geçen ziyarette, ülke gündemi ve yargı alanındaki değişikliklere ilişkin konuların yanı sıra Türkiye’de siyasetin yürütülüş biçimi konularında da değerlendirmeler yapıldı.

Adli Yardım ve Gelincik Projesi gibi ortaklaşa yürütülen projelerin değerlendirildiği ziyarette, özellikle Yenimahalle Adli Yardım Bürosu’nun daha fazla vatandaşa ulaşması adına yapılması gerekenler ele alındı. Yenimahalle Adli Yardım Bürosu, maddi durumu nedeniyle yargılama giderlerini karşılama olanağı bulunmayan vatandaşlara hukuki destek sağlamak amacıyla hizmet vermeye devam ediyor. Belediye binasında bulunan büroda, hafta içi her gün saat 09.00-13.00 arası Ankara Barosu mensubu avukatlar dönüşümlü olarak hizmet veriyor. Adli Yardım Bürosu'na müracaat eden vatandaşlar, uygun görüldüğü takdirde boşanma, velayet, aile hukuku, iş davaları ve haciz işlemleri gibi konularda bir avukata ücret ödemeden dava açabiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi