Öne Çıkanlar hünnap fidanı teknoloji konferans çiftçi su taşkını

Bu haber kez okundu.

Araç muayenesinde cezalı duruma düşenler de torba yasadan faydalanacak
Kamuoyunda torba yasa olarak bilinen yasal düzenlemenin Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girmesiyle motorlu taşıt vergisi, trafik para cezası, otoyol köprü gecikme zammı ve faizleri de bu yasaya göre indirimli olarak yeniden yapılandırılabilecek. Bu yapılandırma için son başvuru tarihi ise 1 Aralık 2014 olarak belirlendi.

Araç muayene gecikme ücretleri 31 Aralık 2014 günü mesai saati bitimine kadar bu düzenlemeye göre indirimli olarak hesaplanacak. Yozgat’ta da vatandaşlar süresi dolmak üzere olan araçlarının muayenesini yaptırmak için araç muayene istasyonlarına yolunu tutuyor. 11 Eylül öncesine kadar araçlarının muayenesini yaptırmayan araç sahipleri bu indirimden faydalanırken, 11 Eylül 2014 tarihinden sonra araç muayenesini geciktiren araç sahiplerine yüzde 5 faiz uygulanacak. İstasyon yetkilileri özellikle traktörler sahiplerinin bu imkanı kaçırmamasını isteyerek uzun süredir cezalı duruma düşen araç sahiplerinin faydalanması gerektiğini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,