Öne Çıkanlar jakaranda ağacı vairo badem çeşidi tarımsal destekleme can erik makam aracı

Bu haber kez okundu.

Arı yetiştiricilerine sertifikaları verildi
Çankırı'da Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünce 24 Kasım 2014 ve 14 Ocak 2015 tarihleri arasında 80 saat süreli arı yetiştiriciliği kursuna katılarak başarılı olan kursiyerler sertifikalarını aldı.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, "Ülkemizde ve Çankırı’da arıcılık hızla gelişmekte olan bir sektör. Eğitim alan kursiyerlerimiz sayesinde bu alanda ilimizde daha da hızlı bir üretim artışı olacaktır. Kursun açılmasında emeği geçen yönetici ve öğretmenlere ve katılımlarından dolayı kursiyerlere teşekkür ediyorum." dedi. Yazıcı, ülkenin kalkınması ve imarı yönünde yapılan her çalışmanın önemini ve gereğini dile getirerek, bu yönde yapılacak çalışmaların ivmeli bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,