Öne Çıkanlar kapanış fiyatı hayvancılık papaz erik fidanı aa ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

'ASÜ İçin Çal' müzik ekibi yılın dördüncü konserini verdi
Geçen yıl kurulan “ASÜ İçin Çal” Müzik Grubu Aksaray Üniversitesi’nde, eğitim-öğretim döneminin ikinci, yılın ise dördüncü konserini verdi. Her geçen gün biraz daha kalabalıklaşan grup, birbirinden güzel şarkı ve türküleri başarıyla seslendirdi. Düzenlenen konserde ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar da sahneye çıktı ve bağlaması eşliğinde bir türkü seslendirdi.

Konser öncesi ASÜ İçin Çal Müzik Grubu Koordinatörü Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Melayib Bilgin, verdiği desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Mustafa Acar’a teşekkür etti. Rektör Acar ise her öğrencinin mutlaka bir müzik enstrümanı çalmayı bilmesi gerektiğini ifade ederek, “İnsanoğlu sadece etten, kemikten, bedenden ibaret değil. Bir de zihin ve ruh dünyamız var. Midemizin, bedenimizin gıdası ekmek, su; ruhumuzun gıdası ise müziktir. Her birimizin eğilimine ve zevkine göre bir müzik türü ve enstrümanı rahatlıkla bulabiliriz. Her öğrencimiz mutlaka bir enstrüman çalmayı bilmelidir. Bunu ihmal etmeyin. Çünkü bir enstrüman çalabilmek insanın ruh dünyasını değiştiriyor. Diğer alanlarda başarılı olabilmek için rahatlamaya ihtiyaç var ve bunu müzikle yapabiliriz” dedi.

ASÜ İçin Çal ekibinin amatör bir ruhla ve profesyonel bir gayretle güzel çalışmalar yaptığından söz eden Prof. Acar, sözlerini şöyle noktaladı: “Arkadaşlarımız geçen yıl bir klip hazırladılar ve şimdi ikincisi için çalışıyorlar. Onlardan başarılı bir klip daha bekliyoruz. Grubu kuran ve bugünlere gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından ekip yaklaşık 2 saat süren bir konser verdi ve birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Konserin son bölümünde bağlamasıyla sahneye çıkan Rektör Prof. Dr. Mustafa Acar, “Kara Tren” isimli türküyü seslendirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı