Öne Çıkanlar makam aracı fındık fiyatları arttı can erik hasadı tarım fuarları abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Azerbaycan Judo Kulübü yöneticileri Hadi’yi ziyaret etti
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, “Soyumuz, özümüz Azerbaycan ile sporda ikili müsabaka ve kampla ilişkileri geliştireceğiz.” dedi.

Hadi, Adana’da kamp yayan Azerbaycan takımının sporcu ve yöneticilerini makamında kabul ederek Adana’daki tesisler ve spor çalışmaları hakkında bilgi aktardı. Bazı branşlarda Azerbaycan’ın dünya ve olimpiyat oyunlarında başarıları bulunduğunun altını çizen Hadi, şöyle devam etti: “Azeri kardeşlerimin ziyaretinden çok mutlu oldum. Soyumuz, özümüz olan Azerbaycan ile sporda ikili müsabaka ve kampla ilişkileri geliştireceğiz. Bu kapsamda Azerbaycan, Bakü ve Nahçıvan’dan bayan ve erkek 120 sporcu, antrenör ile yönetici Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de desteğiyle 3 gündür Adana’da kamp ve müsabaka yaptılar. Merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in dediği gibi, biz 2 devlet bir milletiz. Yakın gelecekte Azerbaycan ile her türlü spor etkinliğini geliştirmek için projeler üreteceğiz.”

Azerbaycanlı yöneticiler İl Spor Müdürü Hadi’ye katkılarından dolayı plaket verdi. Hadi’de konuk ekibin antrenör ve yöneticilerine üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın logosu bulunan tişört verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,