Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi ahu pakdemirli karaman ziraat odası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu can erik

Bu haber kez okundu.

Başarı Üniversitesi ile Türkiye İstatislik Kurumu arasında protokol
Canik Başarı Üniversitesi ile Türkiye İstatislik Kurumu (TÜİK) arasında, ulusal ve uluslararası düzeyde ihtiyaç duyulan istatistiklerin üretilmesine yönelik protokol imzalandı.

Resmi İstatistik Programı kapsamında, üniversite akademisyen ve öğrencilerinin yapacağı verilere dayalı araştırmaları hedefleyen protokol, TÜİK Samsun Bölge Müdürlüğü ve Canik Başarı Üniversitesi'nin işbirliği içerisinde ortaya konulacak çalışmaları kapsıyor.

Nevra Alhas Eroğlu’nun, 'Resmi İstatistik Programının Tanıtılması' ve Berkan Gürler’in 'İstatistiki Verilerin Bilimsel Alanda Kullanılması' konu başlıklı sunumların yapıldığı protokolde, 'İstatistiki Verilerin Bilimsel Alanda Kullanılması' konusunu ele alan Berkan Gürler, “Canik Başarı Üniversitesi akademisyenlerinin bilimsel çalışmalarında kullanacakları istatistiki verilere hangi yollarla ulaşabileceklerini bu seminerle anlatma imkanı bulduk. Ayrıca, kurumumuzun web sitesinden nasıl faydalanabilecekleri konularında interaktif bir eğitim faaliyeti gerçekleştirdik. Öğretim görevlilerinin soruları ile seminerimiz daha da güzel geçti.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,