Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda özel sektör teşvikleri ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

Başkan Fethi Yaşar, İnönü’yü kabri başında andı
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Başbakanı ve 2’inci Cumhurbaşkanı olan İsmet İnönü’yü ölümünün 41’incı yılında kabri başında andı.

İnönü, Anıtkabir’de bulunan kabri başında devletin üst düzey yöneticilerinin ve İnönü Ailesi’nin katıldığı resmi törenle anıldı. Gün boyu ziyaretçi akınına uğrayan merhum Cumhurbaşkanın kabrini ziyaret eden isimler arasında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da vardı.

İnönü’nün başarılı bir siyaset ve devlet adamı olduğuna değinen Yaşar, “Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Türkiye’nin kuruluş mücadelesinde önemli görevler almış, merhum Cumhurbaşkanımızı saygı, minnet ve şükranla anıyorum. Demokratik, laik bir cumhuriyetin temellerini atan bu büyük devlet adamlarına her yurttaş vefa borçludur” dedi.

İnönü Ailesi’ne de taziyelerini ileten Yaşar, “Ülkesinin birlik ve beraberliği için büyük mücadeleler veren İsmet İnönü gibi devlet adamlarına bugün her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi